Vážení obchodní partneri,

dovoľte, aby sme Vám predstavili províznu tabuľku spoločnosti Atena.

Prostredníctvom  našej webovú stránky WWW.ATENA.SK získate možnosť registrácie nového uchádzača o prácu alebo nám odporučíte rodinu, ktorá potrebuje 24hodinovú domácu opateru. Za Vaše služby sa Vám odmeníme.


Tak neváhajte a pripojte sa k nám.

Provízne tabuľky spoločnosti Atena   

 

Pozícia

Výška provízie

Opatrovateľka

70 €

Zdravotná sestra

100 €

   

Výška provízie za odporučenú rodinu

150 €

 

 

Postup spolupráce

Vážení klienti a obchodní zástupcovia spoločnosti Atena - personal consulting s.r.o.,dovoľte, aby sme Vás oboznámili s postupom spolupráce s našou spoločnosťou.

Každý z Vás má na našej stránke www.atena.sk pridelené vlastné prístupové meno a prístupové heslo.

Pomocou týchto prístupových údajov sa môžete prihlásiť na našej internetovej stránke do Vášho konta a zaregistrovať Vami odporučených uchádzačov o prácu (ak sa Vám nejaký uchádzač nedá zaregistrovať, znamená to, že už sa v našej databáze nachádza).

Uchádzača o prácu zaregistrujete na  stránke veľmi jednoducho, na pravej strane obrazovky v ponuke vyberte možnosť registrácia užívateľa a následne registrácia nového užívateľa zadajte jeho základné údaje a pozíciu, o akú sa uchádzač zaujíma. Vďaka tomu vieme priradiť uchádzačov o prácu k jednotlivým obchodným zástupcom.

Je potrebné, aby záujemcovia o prácu boli informovaní o dokumentoch, ktoré je treba k registrácii. Tieto informácie nájdete na našej internetovej stránke, kde nájdete presný zoznam dokumentov potrebných k registrácii v sekcii formuláre na stiahnutie.

Nakoľko máte na stránke vytvorené Vaše vlastné konto, môžete si sami kontrolovať aktuálny stav Vami zaregistrovaných uchádzačov o prácu, stačí, ak si v ponuke na pravej strane zvolíte možnosť Moji registrovaní- týmto spôsobom zistíte z celkového počtu Vami zaregistrovaných ľudí je (koľko) navrhnutých klientov, (koľko) umiestnených klientov, (koľko) má vyplnený profil.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kedykoľvek kontaktovať.

Prajeme Vám veľa úspechov.

 

   
   
   
   
   
   
   

 

Vyhľadávate z 542 pracovných ponúk
PRÁCA VHODNÁ PRE :  
Žena   Muž
Filtruj podľa platu
€ / mesiac
Nástup (rozpätie)
Facebook login Google login