Personálna agentúra
„Pracujte s profesionálmi, úspech nie je náhoda”
Lepšia práca prináša

lepší život

Kde nás nájdete?
 

dovoľte, aby sme Vám predstavili províznu tabuľku spoločnosti Atena.

Prostredníctvom  našej webovú stránky WWW.ATENA.SK získate možnosť registrácie nového uchádzača o prácu alebo nám odporučíte rodinu, ktorá potrebuje 24hodinovú domácu opateru. Za Vaše služby sa Vám odmeníme.


Tak neváhajte a pripojte sa k nám.

Provízne tabuľky spoločnosti Atena   

 

Pozícia

Výška provízie

Opatrovateľka

70 €

Zdravotná sestra

100 €

   

Výška provízie za odporučenú rodinu

150 €

 

 

Postup spolupráce

Vážení klienti a obchodní zástupcovia spoločnosti Atena - personal consulting s.r.o.,dovoľte, aby sme Vás oboznámili s postupom spolupráce s našou spoločnosťou.

Každý z Vás má na našej stránke www.atena.sk pridelené vlastné prístupové meno a prístupové heslo.

Pomocou týchto prístupových údajov sa môžete prihlásiť na našej internetovej stránke do Vášho konta a zaregistrovať Vami odporučených uchádzačov o prácu (ak sa Vám nejaký uchádzač nedá zaregistrovať, znamená to, že už sa v našej databáze nachádza).

Uchádzača o prácu zaregistrujete na  stránke veľmi jednoducho, na pravej strane obrazovky v ponuke vyberte možnosť registrácia užívateľa a následne registrácia nového užívateľa zadajte jeho základné údaje a pozíciu, o akú sa uchádzač zaujíma. Vďaka tomu vieme priradiť uchádzačov o prácu k jednotlivým obchodným zástupcom.

Je potrebné, aby záujemcovia o prácu boli informovaní o dokumentoch, ktoré je treba k registrácii. Tieto informácie nájdete na našej internetovej stránke, kde nájdete presný zoznam dokumentov potrebných k registrácii v sekcii formuláre na stiahnutie.

Nakoľko máte na stránke vytvorené Vaše vlastné konto, môžete si sami kontrolovať aktuálny stav Vami zaregistrovaných uchádzačov o prácu, stačí, ak si v ponuke na pravej strane zvolíte možnosť Moji registrovaní- týmto spôsobom zistíte z celkového počtu Vami zaregistrovaných ľudí je (koľko) navrhnutých klientov, (koľko) umiestnených klientov, (koľko) má vyplnený profil.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kedykoľvek kontaktovať.

Prajeme Vám veľa úspechov.